נפתלי בר נתן - עיר הנדל"ן

נפתלי בר נתן מסקר את אירוע ועידת הנדל"ן באילת 2021

"עיר הנדל"ן" השנה התאפיינה באירוע שונה מהרגיל ועם רוח חדשה ורעננה שלא ציפה לה נפתלי בר נתן בשום צורה. "השינוי התבטא הן מצד המארגנים והן מצד המשתתפים", מעיד יזם הנדל"ן הוותיק, שכבר נכח בלא מעט כנסים. "המארגנים יצאו מגדרם להרים אירוע גדול יותר, עוצמתי יותר ומפתיע שיתאים לתקופת הקורונה וגם ייתן מענה לאנשים אחרי תקופה ארוכה שלא היה אפשרות לקיים אירועים בסדר גודל הזה", משתף בר נתן .

נפתלי ממשיך ומתאר: "האירוע היה במלון הרודס באילת והתפרס על כל שטחי המלון לרבות הלובי, מרפסות המלון, על הבריכה בנו במה כדי שגם באזור זה אנשים יוכלו להיות וכן לאורך כל החוף של המלון עד למים ואפילו על המזח של החוף. "זה היה אירוע בסדרי גודל לא רגילים שנכחו בו 4,000 משתתפים מעולם הנדל"ן ולא הייתה תחושה של צפיפות או מחנק. אני לא חושב שראיתי את אותו אדם פעמיים בכל האירוע וישנם אנשים שאני יודע שהיו ולא הצלחתי לפגוש בכלל".

מה שהכי ריגש את בר נתן זה איך הורגש מצד המשתתפים הצורך במפגש הזה. "אחרי שנתיים של בידודים וריחוק חברתי, מפגש כזה היה בדיוק מה שהיה חסר לכולם. ההתלהבות להיפגש שוב, לתת חיבוק ולשאול בשלום חברים שלא התראו הרבה זמן הייתה גדולה.

נפתלי בר נתן - עיר הנדל"ן
בר נתן: "ההתלהבות להיפגש שוב, לתת חיבוק ולשאול בשלום חברים שלא התראו הרבה זמן הייתה גדולה"

אבל היה שם עוד משהו, יכול להיות שזה סובייקטיבי ויכול להיות שאני מדמיין אבל הרגשתי שאנשים היו שונים משנים קודמות, הרגשתי שאנשים היו צנועים יותר, אנשים היו הרבה יותר אמיתיים ולכל מי שדיברתי היה הרבה יותר זמן ורצון לדבר ולנהל שיחה מעבר לשלום שלום ושאלה סתמית של במה אתה עוסק?

השנה אנשים התעניינו במה עברתי ואני התעניינתי במה שהם עברו. שמעתי סיפורים על אתגרים וקשיים, שמעתי סיפורים על הזדמנויות בלתי רגילות ועל צמיחה לא צפויה דווקא בעקבות הקורונה. כולם עברו משהו, חלק לטובה וחלק פחות לטובה אבל כולם עברו משהו ולכולם היה יותר סבלנות לשתף ולהקשיב.

ערן רולס, איתן צור והצוות שלהם עשו עבודה נפלאה וסיפקו לאנשים בדיוק מה שהם היו צריכים- מתחם פתוח, מרווח שאפשר לשמוע תוכן איכותי במרחב הפתוח ובשמש המלטפת של אילת בדצמבר. ויותר מכל את החיבוק הגדול שכל אחד ואחת צריכים לקבל מחברים, קולגות ולקוחות לפחות פעם אחת בשנה".

נגישות